Turuncı Sıla Maksi 3lü Orkide 13 Tekli Orkide 09
Turuncı Sıla Maksi 3lü Orkide 13 Tekli Orkide 09
Turuncı Sıla Maksi 3lü Orkide 13 Tekli Orkide 09

Sıla Maksi Takım (3+3+1)

0,00
Tedarikçi : Turuncu Mobilya
Fiyat : ₺3.859,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1
₺771,80 'den başlayan taksitlerle

Tasarımındaki ince çizgileri, şıklığı ve zerafeti sunan ince ayrıntıları ile Sıla Maksi Takım; üçlü ünitelerin kollarında ve alt kısmında yer alan gold renkli detaylar, pano desen kumaş uygulamaları ve lükens ayak yapısı ile son dönemin popüler tarzı olan gold renkli uygulama çizgilerini yansıtan tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Ürünümüzün üçlü ve berjer sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir.

:

 

Üçlü Koltuk

En: 85   Boy: 225   Yükseklik: 99   Yatak Ölçüsü: 117x180

 

Berjer

En: 85   Boy: 90   Yükseklik: 101

 

Puf

En: 73   Boy: 73   Yükseklik: 47

 

 

 

Sıla Maksi Takımı farklı renk seçenekleriyle 2 adet üçlü kanepe 2 adet berjerden oluşmaktadır. Seçenekler bölümünden "Puflu" seçeneğini işaretlediğiniz taktirde Sıla Maksi Takımını pufu ile birlikte satın alabilirsiniz.

 

 

 

  • Sitemiz üzerinden yapılan tüm alışveriş işlemleri 128 bit SSL sertifikalı sunucularımız üzerinden gerçekleşir.
  • Ödeme esnasında sisteme gireceğiniz kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sisteme kayıt edilmemektedir.
  • Kredi kartı ödemeleri bankaların 3d secure sistemleri üzerinden telefon onayıyla yapılmaktadır. Bu güvenlik önlemleri sayesinde kart bilgilerinizin çalınması mümkün değildir.
  • Kredi kartı üzerinden yapacağınız tüm ödemelerde bankanızın size sunmuş olduğu dekontlar alışveriş yaptığınıza dair resmi bir belgedir ve kayıt altına alınmaktadır.
  • Turuncu Mobilya sadece online mobilya satışı yapan bir firma değil aynı zamanda 15 yıllık mobilya tecrübesi ile Kayseri’de üretim yapan sayılı firmalar arasında yer almaktadır.
  • Ürünleriniz sipariş edildikten sonra 24 saat içinde telefon&mail yolu ile ürünün temin süresi hakkında bilgilendirilir.
  • Teslim ve kurulum ücretsiz olarak montaj ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ürün teslimi ve kurulum tarihinden 1 gün önce müşteri telefon&mail yolu ile bilgilendirilir.
  • Turuncu Mobilyadan satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilidir.
  • Herhangi bir arıza-problem (hatalı ürün - arıza - eksik ürün- olası tüm problemler) durumunda talebinizi bize ilettiğinizde; 30 iş günü içerisinde çözüme kavuşturulur.

 

Benzer Ürünler